O giełdzie

Śląska Giełda Zimowa w Katowicach działa od listopada 2001 roku.

wejscie na gielde
Od samego początku swojej działalności na giełdzie można było wybierać spośród ofert ponad 50 handlowców. Dodatkowym atutem giełdy jest możliwość nabycia/sprzedaży/wymiany używanego sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Ma to bardzo duże znaczenie zwłaszcza w przypadku sprzętu dziecięcego, którego wybór jest bardzo szeroki.

Dzieckona nartach

Ze względu na to, że większa część giełdy znajduje się wewnątrz hali, zakupy odzieży i obuwia mogą odbywać się w komfortowych warunkach.

wnętrze hali
Ważnym elementem jest również samo doradztwo i fachowość handlowców, którzy od wielu lat działają w tej branży. Na miejscu można od ręki zmontować i wyregulować nabyty sprzęt lub umówić się w sklepie lub firmie sprzedawcy na sfinalizowanie zakupu zamówionego sprzętu. Asortyment akcesoriów takich jak gogle, kaski, okulary, bielizna, rękawice, kijki i wiele innych wyczerpuje oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Przedział cen jak również stopień zaawansowania sprzętu zapewni każdemu klientowi możliwość wyboru. Jako jedyna tego typu giełda na Śląsku oferuje dostęp do tak szerokiej gamy sprzętu narciarsko-snowboardowego niespotykanej w innych nawet bardzo dużych sklepach specjalistycznych.

gielda na zewnatrz

Giełda kilkukrotnie w swojej historii zmieniała lokalizację, obecnie odbywa się ona w Katowicach na ulicy Ceglanej 11.

Serwis i wypożyczalnia nart

Nartodajnia na Giełdzie Zimowej
Katowice, ul. Ceglana 11
Serwis czynny cały tydzień:
pon. - pt. 10:00 - 18:00
sob. - nd. 8:00 - 16:00

☎ wypożyczalnia: 883 880 800
☎ sprzedaż: 883 880 700
☎ serwis: 883 880 900

Ważne Informacje:

Zapraszamy Państwa na Śląską Giełdę Zimową w Katowicach w każdą sobotę i niedzielę od godziny 8:00 do 15:00.

Więcej informacji o różnego rodzaju promocjach, konkursach, wydarzeniach można zobaczyć w naszym profilu na facebook-u.

Znajdź nas na Facebook-u

 
 
 

Reklama na stronie:

Uwaga !


Jeżeli chcesz zareklamować swoją firmę lub usługę na naszej stronie internetowej  prosimy o kontakt pod numerem tel. +48 512 448 901.

Zapraszamy zwłaszcza wszystkie biura podróży organizujące wyjazdy zimowe do umieszczenia swojej reklamy na naszej stronie w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo GRATIS oferujemy publikację raz w tygodniu postu na naszym FB ze swoją ofertą.

Online na stronie:

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.